İletişim Bilgileri

Parti Dükkanım

  • Yetkili Kişi: Nihat
  • Telefon numarası: +90 (216) 565-90-98
  • Adres: Fetih Mah. eski çiftlik yolu cad. no 17 Ataşehir, İstanbul, 34732, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

Hakkımızda

Parti Dükkanım 2011 yılında eğlence dünyasına giriş yaparak sizlere hizmet vermeye başlamıştır. İstanbul Ataşehir'de faailyet gösteren firmamız kısa zamanda Online E-ticaret sistemi ile tüm Türkiye'ye hizmet vermeye başladı. Bu eğlenceli serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere minnettarız. 4.500 çeşit parti ürününü aynı çatı altında toplayan, parti için duyulabilecek malzemelerin bulunduğu Parti Dükkanım ülkemizde eğlence sektöründe lider firmalar arasındadır. Her zaman en uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası ile Parti Dükkanım Hizmetinizde.

Parti Dükkanım; Online mağazamızdan alışverişinizi yapabildiğiniz gibi, Ataşehir'deki mağazamızdan da alışverişinizi yapabilirsiniz. İnternet sayfamızda gördüğünüz tüm ürünler mağazamızda da mevcutdur. Mağazamız mesai günleri ve cumartesi günü saat 9:30 ile 19:00 Pazar günü 11:00 ile 17:00 saatleri arasında açıktır.

Şirket Bilgileri

İletişim Bilgileri

Yetkili Kişi: Nihat
Web Sitesi: http://parti-dukkanim.ticiz.com

Genel Bilgiler

Başlık: Parti Dükkanım
Şirket Türü: Satış şirketi
Sunulan Ürünler ve Hizmetler: parti malzemeleri, doğum günü süsleri, pinyata, balon, uçan balon, diş buğdayı ürünleri, rakam ve harf balonlar, lisanslı tabak, bardak, peçete, masa örtüsü
Adres: Fetih Mah. eski çiftlik yolu cad. no 17 Ataşehir, İstanbul, İstanbul, 34732, Türkiye
Telefon Numarası: +90 (216) 565-90-98
Web sitesi: www.partidukkanim.com
Personel Sayısı: 5 — 10 kişi

Şirket Türü ve Sermayesi

Kuruluş Yılı: 2011
Şirket Türü: Şahıs şirketi